Zdravé sezení v kanceláři

Zdravé sezení v kanceláři, cvičeníBradáčová.cz

O tom, že při sedavém zaměstnání bolí záda, slyšíme ze všech stran. Tělo je určeno především k pohybu, což se o sezení na židli říct nedá. Proto je důležité zabývat se nejen pohybem těla, ale také správným nastavením sedu a uspořádáním pracovního místa. Pak lze sedět aktivně a pro tělo zdravě. Cílem správného sezení je, abychom dosáhli minimalizace problémů, které jsou se sedavým zaměstnáním spojeny. Může to být jak výhřez ploténky, tak například diastáza nebo bolesti krční páteře a hlavy.

I při sedavém zaměstnání lze mít zdravá záda. Nastavme spolu správně pracovní místo v kanceláři nebo doma a ukažme si, jak se správně a hlavně zdravě protáhnout. Nabízím programy nejen pro velké a malé firmy, ale i pro jednotlivé zaměstnance.

Nastavíme pracovní místo tak, aby byla správně zvolena výška židle i výška monitoru a abyste měli správně uspořádaný pracovní stůl. Naučíme se také během pracovní doby správně protáhnout a pár pravidel, která je vhodné během pracovní doby dodržovat. Čím více zdravého sezení a protažení do běžného pracovního dne zařadíme, tím více nám naše tělo poděkuje.

V případě zájmu o program "Zdravé sezení v kanceláři" mě, prosím, kontakujte buď na telefonním čísle +420 721 640 379, nebo na e-mailové adrese info@cvicenibradacova.cz.

Ohlasy účastníků kurzu

Bc. Kateřina Pospíšilová, Dřevostavitel.cz
"Klasické sezení je na denním pořádku, a to nejen v práci. Jménem celé společnosti jsme proto paní Bradáčové velice vděční, že nám ukázala, jak správně na to. Nejen, že dokázala vytvořit příjemnou atmosféru během pracovní doby, ale i samotné cvičení pomohlo týmu specialistů na vizualizace se správným sedem. Jasná, stručná vysvětlení a spousta 'aha' momentů byla náplní našeho hodinového sezení. Paní Bradáčová ke každému přistupovala individuálně a úměrně k jeho osobním zdravotním problémům a nejen proto ji za celý náš pracovní tým doporučujeme všemi deseti."